Oleje Millers Oils NANODRIVE lze nyní zakoupit v Akci s výplachem PRO-TEC ZDARMA!
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá 8-16
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

Termostat Vernet AR T.S.

TH6506.88J

Calorstat by Vernet TH6506.88J - Termostat, chladivo Parametry otevírací teplota [°C] 88 Doplnkovy vyrobek/ doplnkove inf s těsněním typ karoserie kovovy ram/pouzdro   Alfa Romeo 145 (930) 1.6 i.e. 16V T.S. 88kW/120HP/1598cm3 12.1996 - 01.2001 Alfa Romeo 145 (930) 1.8 i.e. 16V 106kW/1... celý popis
Dostupnost
Skladem
645 Kč
/ ks
533 Kč
bez DPH
Číslo produktu:TH6506.88J
EAN kód:3531650008452
Kompletní specifikace

Calorstat by Vernet TH6506.88J - Termostat, chladivo

Parametry

otevírací teplota [°C]88
Doplnkovy vyrobek/ doplnkove infs těsněním
typ karoseriekovovy ram/pouzdro

 

OE čísla

FIAT / LANCIA60813208
FIAT / LANCIA0060814382
ALFA ROMEO60813208
ALFA ROMEO60653946
ALFA ROMEO0060653946
FIAT / LANCIA60814382